TRYB JASNY/CIEMNY

Dwa oryginalne sposoby na przechowywanie biżuterii

damska biżuteria

Moją biżuterię unoszą skrzydła anioła i stara trąbka! Prócz klasycznej komódki z szufladkami i przegródkami mam dwa stojaki, których pierwotnym przeznaczeniem wcale nie było obwieszenie łańcuszkami, koralami i kolczykami…

biżuteria damska


Pierwszy z nich to świąteczny aniołek z białych drucików. Tak się do niego przywiązałam w okresie świątecznym, że żal mi go było sprzątać do pudła razem z innymi dekoracjami świątecznymi. 


biżuteria damska


“Przebranżowiłam” go więc w stojak na biżuterię, postawiłam na komodzie przed lustrem. Wygląda uroczo! Łańcuszki mi się nie plączą, kolczyki są na widoku i grzecznie bambelają sobie na skrzydłach mojego aniołka!


biżuteria damska


Drugi stojak to, przyznajcie same, petarda! Sama nie wiem, jak coś takiego mogło mi przyjść do głowy, a może nie tak to było...


biżuteria damska

Ta mosiężna trąbka należała kiedyś do zbioru muzycznych gadżetów mojego taty i stała sobie na kominku...


Zapomniana, nieużywana, bez powietrza, bez tchnienia.


Bezdźwięczna i cicha. Najprawdopodobniej musiała się przeokropnie nudzić, skoro zwróciła moją uwagę i najcichszym z możliwych szeptów dotarła do moich myśli z propozycją nie do odrzucenia!


Stoi teraz na honorowym miejscu, tworząc muzyczną parę z pięknym dostojnym pianinem. 


Wiele oryginalnych, pięknych akcesoriów, dekoracji dla swojego domu znajdziesz tutaj Skorzystaj z promocyjnych cen!


biżuteria damska

No i jak ci się podoba? Ta trąbka towarzyszy mi już dobrych kilka lat!

Komentarze

Inez pisze…
Ja mam w swojej kolekcji naprawdę piękną biżuterię. Może nie mam jej zbyt wiele, ale za to pod względem jakości to najwyższa półka. Oprócz złota, srebra i pierścionka z diamentem mam również biżuterię z pereł. To połowa mojej kolekcji. Nie są to perły, które można kupić w popularnych sklepach jubilerskich, tylko prawdziwe perły o pięknym połysku i barwie, która zachwyca. Na Gemapolis.pl zamawiałam zarówno ja dla siebie, jak i mój partner życiowy. Dbam o biżuterię i o jej przechowywanie. Czyszczę ją regularnie według zaleceń oraz przechowuję w szkatułce :)

Wybrane dla Ciebie

Copyright © taka Kropka